Září 2007

Totální změna!!!

30. září 2007 v 17:58 | Finy |  !!!!! Důležitá oznámení !!!!!
Teď si asi říkáte co vám k té obrovské změně povím:)tak začnu změnou rozměrů..bylo to tím že už dlouho se mi takové blogy líbily hrozně moc a poté co jsem si psala s jednou holčinou která má překrásný bloček,jsem se plně rozhodla že si blogís taky tak zařídím....potom k té změně jakoby stylu...NENÍ O EMO!! i když to tak vypadá..všechny obrázky jsou z galerie jedné naprosto úžasné slečny za Anglie v deviantartu...právě ona mě inspirovala k takové změně..jsou to prostě hodně moc barevné obrázky:)totálně úžasné obrázky....to by bylo asi tak všechno k změně looku..taky že můj blog má teď jakoby podnázev *with love* ( kdyby se někdo neučil angličtinu znamená to *s láskou*:D )

zde už ikonečka:
tak se mějte krásně,skládejte básně a piště prosím komentíky k nového vzhledu:)bájo, Finy..teda
xoxo
Finy
:D

Rekonstrukce!!!!

30. září 2007 v 15:27 | Finy |  !!!!! Důležitá oznámení !!!!!
Takže pro vás připravuji totální rekonstrukci blogu!oznamuju vám to aby jste se náhodou nelekli když se tady dneska okolo totohle času podíváte:D zpočátku to bude vypadat určitě strašně ale snad se to povede:)každopádně to bude obrovská změna...mějte se ,bájo Finy

Enrique - můj výtvorek:)

29. září 2007 v 17:43 | Finy |  Enrique Iglesias
A když už byly fotky tak proč by ne i vlastní výtvor?:D
tady je:
je bohužel zmenšený:-( tak se mějte:-*

Enrique-fotečky

29. září 2007 v 15:03 | Finy |  Enrique Iglesias
Tak jsem si řekla co mi tady ještě za herce,zpěváky a tak dále chybí a po dlouhém váhání jsem si vzpoměla na Enriqueho:) tenhle úžasný španělský zpěvák má nekrásnější zamilované písničky na světě, singl Do you know se stal hitem léta a mě osobně vždycky připomene ty nejkrásnější zážitky..Adeka,Kamzik atd. ví o čem mluvím:)no ale konec kecání a raději se koukněte na fotečky tohohle slaďouše:))
a nakonec buddy icons
taky chci říct že důvod proč těch fotek tady není hafo je ten že jsem si dala na výběru záležet a nechtěla jsem tady fotky které najdete hned na první stránce googlu pokud zadáte do vyhledávače enrique iglesias... většina foteček a tak je zkopčená z jeho ofiko stránky www.enriqueiglesias.com
doporučuju tam zajít je tam i nový singla mocka zajímavostí:) tak se mějte bájo Finy

Diplomek za 12.bleskovku

29. září 2007 v 13:44 | Finy |  !! bleskovky !!
Tak a máme tady konečně slavnostní diplomek za 12.bleskovku:) už se sice nepřihlásilo tolik lidí co o prázdninách ale nevadí:)všech si moc cením a tady máte odměnu:
doufám že se líbí:))

12.bleskovka

20. září 2007 v 15:12 | Finy |  !! bleskovky !!
A máme tady 12.bleskovku:) nebojte se nebude to téma škola jako je teď na většině blogů,právě naopak..zavzpomínáme si na prázdniny:))

1) jaký je tvůj nejhezčí zážitek z prázdnin?
2) nudil/a ses hodně?
3) kdo ti o prázdninách nejvíce pomohl,pobavil tě?
4) zamiloval/a ses o prázdninách?
5) zlomil ti o prázdninách někdo srdce?
6) taky ti rodiče naložili prázkách když jsi byl/a doma stráášně hodně úklidů?
7) těšila ses do školy?

vše!!!:)) účastněte se papapapa Finy

Pro Adelku:-*

18. září 2007 v 18:14 | Finy |  prezentky FROM me..
Táák a tady je dáreček pro my best friend:)je s žabkama tak doufám že se jí bude líbit..chtěla jsem ti to dát rovnou na blog Adel ale nějak jsem se zasekla u tvého hesla:D
no tak tady to máš zlatko:-)
a tady jsou obrázky z kterých to bylo tvořeno,kdyby se ti nějaký líbil ať si ho můžeš skopčit:)teda jsou tady jenom ty které nebyly moc velké ,ty které byly se mi nechtělo zmenšovat:D a je to to pozadí a za žabka upe nahoře vlevo..
tahle se mi líbí nejvíííííc:))) je fakt sladká
taková klásňučká tlusťoučká žabička:)))
ta podrpsenka je upe nááádherná:)) ty kalhotky ne ale ty žabičky na té podprsence jsou upe božííí:)) takové kdyby měli v hmku že Adel?:D
klásná:)ale ta tam není:D

Linda a Dominik

16. září 2007 v 14:29 | Finy |  Vyvolení troječkáá
Tááák a máme další sympatie ve vile:)) no kromě Dana a Veroniky se sblížili ještě můj oblíbenec Dominik a teď už ( :D ) moje oblíbenkyně Linda:) je to náhodou hrozně fáááájn:)) nebyla jsem ráda když Dominik furt dolízal za Verčou a teď jsem happy :))tady výstřižky z článků,online zpravodajství,samotné články a dokonce i video:)

Příliš erotická oslava narozenin

Foto Článku
15-09-2007 Dnes v noci bylo na oslavě Danových narozenin dění natolik pestře erotické, že publikovat z něj můžeme snad jen zlomky. Ve Vile nastala opravdu Divočina s velkým "D".
Začalo to nevinně. Dan si přes plazmu vyposlech zdravici od svojí matky. Pak byl odvolán do Zpovědnice, kde dostal jako dárek od rodiny plyšového psa. Mezitím mu ostatní připravili luxusní aranžmá Vily pro oslavu narozenin. Konfety, balonky atd.
Dámy pod velením Růženy se pustily posléze do daleko drsnějšího způsobu pečování o oslavence. Položily ho na velký stůl v obýváku, mazaly ho čokoládou a olizovaly. Dan v důsledku velení "rozkokošené" Růženy dokonce přišel v závěru i o jediný kus oděvu, který na sobě při této akci měl - o ručník položený přes rozkrok. Akce měla dohru v podobě společné sprchy a následných Danových úprav.
Tyto aktivity následně inspirovaly přiopilého Dominika k zuřivé "líbačce" s Lindou v obýváku, kterou zbytek obyvatel sledoval z terasy přes sklo a vyzpěvoval "Lásko, Bože, lásko...". Pak si Linda a Dominik dali na chvíli "pohov". V noci se ovšem vrátili k vyjadřování svých sympatií v sexuálním duchu. Dominik se nechal od Lindy "obsloužit".

Poměr k poměru po poměru

Foto Článku
15-09-2007 Dnes v noci bylo ve Vile opravdu divoko. Zatímco dopoledne se VyVolení těžce probírali z kocoviny a museli se rozhýbat rozcvičkou, odpoledne byl čas vrátit se k předešlé noci.
Dan se několikrát přes den neopomenul zmínit s humorem o tom, jak včera pobíhal na své narozeninové párty po vile nahý. Nejvíce včerejší dámské řádění asi mrzí Nancy, která už v jeho průběhu vykřikovala, že ji mamka vydědí.
Stejná slova vypadla během dopoledne i z Dominika. Dominik se ovšem téměř hrdě hlásí k začínajícímu vztahu s Lindou, který se včera dostal ke slovu v podobě sexuální. Lindě Dominik odpoledne řekl, že to byl jeho první sex po roce. Dominik opravdu začíná řešit "vztah". Danovi se svěřil, že má strach, že se bude muset přestěhovat do "Litomyšle" (Linda je z Liberce, pozn. red.), protože ji bude chtít vidět každý den.
Proti Danově poměru s Veronikou má nově se rodící duo snad poněkud "čistější" pojetí. Dan do Veroniky zamilovaný není. Dnes odpoledne potvrdil na terase René, že ji nemiluje, ale je mu hodně blízká. Dominikovi svěřil, že by se chtěl po odchodu z Vily zkusit dát dohromady se svou bývalou přítelkyní Karolínou, do které je ještě pořád zamilovaný.
"Řeči se vedou a voda teče", uvidíme, jak chlapci se svými vztahy ve Vile naloží

Z ONLINE ZPRAVODAJSTVÍ:

z 12.9

17:01 Dominik je s Lindou ve Vile na gauči - líbá jí ruce a připomíná, že už si od něj nechala dát pusinku na krk. Zdá se, že plánují společný život... Dominik už mluví o podnájmu!

17:07 Linda vychválila Dominikovi Liberc natolik, že slíbil, že se přistěhuje on za ní! Už se těší, jak půjdou po ulici a lidi si budou říkat: Je to ten Dominik z VyVolených, nebo ne?

19:46 Dominik právě předal Lindě žvýkačku z úst do úst. Ovšem novou, nerozkousanou a trochu na dálku - Linda otevřela pusu a Dominik ji z výšky spustil.

20:04 Linda s Dominikem si hrají na manžele. Ať Dominik udělá cokoli, Linda mu za to vynadá. "Nekoukej z toho vokna! Dělej něco! Už jsi vyluxoval? Proč není utřený nádobí?"

20:16 Linda ještě i bez polštářů dorážela na Dominika. Proč? Že by nabídka kvality sexu zabrala? A Lucka? Obě dostaly na pr... smotanými utěrkami.Au

21:31 Linda žebrá o vířivku. Těžko říct s jakou úspěšností. Přesto posílá pusinky do kamery a běží se převléct do plavek. Ty má v koupelně, kde se sprchuje Dominik a volá na něj, že už vidí všude pinďoury. Těbuch. Nancy půjde do vířivky s ní. Ta může, nemá pinďoura. Linda ječí nadšením.


z 14.9

11:15 Linda s Dominikem snídají v posteli, přišel k nim Dan a řeší se věk: "U ženský je hrozný, když je jí pětadvacet, u chlapa to ještě jde," konstatuje Linda. No počkej, za pár let!

11:30 Dominik právě oznámil Lindě, že už našla toho pravého ve Vile. A prý bude svatba!

13:37 Dominik s Lindou jsou sami (tedy když vynecháme tvrdě spícího Juliana) v ložnici. Dominik se ptá Lindy, zda se dneska už opije, aby konečně udělali nějakou show!

Linda s Dominikem sedí při obědě vedle sebe. "A vy spolu chodíte?" ptá se Nancy. "Ne!" odpovídá okmažitě Linda. Teda holka, co to na nás hraješ? Vždyť už jsi plánovala svatvu!

19:44 Linda s Dominikem jsou spolu v ložnici. Dominik se rozčiluje, že bude muse v úterý opět dát někomu Palec. Prý ho dá asi Danovi.

21:49 Ivana zlochtala Lindu, chtěla vědět, co dělala ve zpovědnici. Linda volala na pomoc Dominika.

13:19 Linda řeší s Dominikem, jak moc budou v televizi prezentovány včerejší noční sexuální aktivity. Linda tvrdí, že v noční show bude vidět všechno. Dominik soudí, že ho doma vydědí. Více se o večeru dozvíte v připravovaném článku.

13:45 Dominik prý pizzu, kterou VyVolení zobou upekl pro Lindu. Linda se rozčiluje, že jí "žerou" její snídani.

14:06 Dominik má na sobě také pozůstatek z oslavy - má na krku "cucflek". Od koho? Dozvíte se v aktuálním článku.

16:12 Dan považuje to, co spolu Linda a Dominik provozují, za "hezké".

16:25 U oběda se příliš nekonverzuje. Doplňuji tedy k rozhovoru Dominika s Danem na terase - Dominik se prý rád vidí s holkou, se kterou chodí, každý den. U Lindy má strach, že se prý bude muset odstěhovat do "Litomyšle". Linda je z Liberce (pozn. red.)

16:43 Dominik vypráví Lindě, Ivaně a Milanovi jak se opil a opustil práci v supermarketu. Teď je z něj Bunda - prodavač bot. Práce dobrá, chodí tam fešná děvčata (Linda kroutí očima) a tak.

17:39 Dominik je ve Zpovědnici, za "výplod vášně" se prý nestydí.

18:26 Noví partneři Dominik a Linda v ložnici probírají kauzu "pupínky". Linda tvrdí, že je to určitě "nějakej ten AIDS", Dominik ji uklidňuje, že určitě ne, a kdyby se to zhoršilo, tak ji odvezou do nemocnice.

19:57 Jen Dominik a Linda si dělají intimní chvilku u vířivky a řeší...pupínky.

21:06 Dominik vypráví Lindě v ložnici, že se naprosto špatně rozhodl, když se rozhodl studovat na "obchodce".
a tady to video: dominik a linda


já vím je toho hodně ale dala jsem si s tím práci tak si to přečtěte sim:))))

papapa Finy


Konečně jsem vyhrála!!!!!!!!!:)))

16. září 2007 v 13:23 | Finy |  prezentky FOR me
Tááák a KONEČNĚ vám oznamuji že jsem poprvé VYHRÁLA!!!!:)) to v soutěži o nej,záhlaví na
úplně skvělém blogísku...soupeřila jsem s Valinkou a bylo to hodně těsné ale vítězství je moje:))
tady diplomky,děkuju kacinno:))
Fakt etě jednou mocky děkuju :))) mám vás ráda vaše
Finy

Když má někdo depku...

12. září 2007 v 18:32 | Finy |  *-*moje písmenka*-*
Tady je pár videjek na které jsme se dívala na youtube když jsem se mervomoci snažila najít nějaké video z Bašky vody nejlépe ještě kdyby tam byla papa...a úplně nejlépe kdyby tam byl Dželo....:D
můj první a poslední úsměv za dnešní odpoledne.....


to první video jsem sem dala protože se mi zdálo že jsem tam byla..a taky na tom začátku to zní jak by ten chlap říkal Dželo pojď:)...no to druhé je Chorvatské Domino:)fakt úžasné..no a to třetí je sice totálně trapné ale od 1:19 toho videa kdy je tam napsané Makarska se spletli protože přesně tam kde to ukazujou jako Makarskou jsem na 99% byla a jak je tam takový ten tmavší záběr jak už je večer tak ta loď u těch kamenů nebo ta dále by měl být Papa...končí to jak je tam walking around Baska Voda a jestli uvidiíte cca 1:47 až 1:51 je tam takový ten vysoký kostel tak jestli se nemýlím to je ten kostel co nás každé ráno budil a pěkně mi lezl na nervy.............

Pavel

8. září 2007 v 16:55 | Finy |  Vyvolení troječkáá
No tak Dominika i třeba Juliho tam sice mám ale ten nejsympatičtější se mi tam nedostal..:-( tady jeho profilek:

Pavel

Pavel Šimota
Jméno: Pavel
Příjmení: Šimota
Věk: 24 let
Povolání: DJ
Bydliště: České Budějovice
Záliby: DJ, kickbox, tanec, fitness.
Proč jdu do Vily:
Viditelnost, výdrž.
Znamení zvěrokruhu:
Lev

Film:
Gotika, Pán prstenů, Přežij nebo chcípni, Statečné srdce
Herec/herečka:
Roden, Vašut, Denzel Washington, Vin Diesel
Zpěvák/zpěvačka:
Indy, Kolář, 50 cent, The Game, Jusitn Timberlake
Hudební skupina:
IndyWich, G-Unit
Jídlo:
-
Kuchyně:
italská, česká, mexická
Vlastníte nějaké zvíře?/oblíbené zvíře:
Pes - Sanny
Nejlepší den vašeho života:
Den, kdy jsem se narodil.
Nápoj/drink:
Bacardi, voda

Byl fakt fajňoučký..:-( byl hezký,náádherně tančil,měl dobré ambice,měl ďolíček:D,taky je to Lev a já jsem na Lvy jak to tak sleduju nějak vysazená:)) a pak byl prostě celý úúžasný..:-( doufám že budou ještě nějaké kola a že ještě dají šanci na postup do vily těm kteří se tam na první pokus nedostali..
tady jeho medailonek( sere mě ale že je tak rozmáznutý..)
tady už je to video

tak to bude vše..papapapapapapapa:-*

Dominik

3. září 2007 v 17:57 | Finy |  Vyvolení troječkáá
Tak a je tady zase chytlavá reality show Vyvolení:))Samozřejmně jako vždy jsme si našla svého oblíbence,tentokrát je to střeštěné střevo Dominik!:))) tady už více o něm:

Dominik

Dominik Santholzer
Jméno: Dominik
Příjmení: Santholzer
Věk: 22 let
Povolání: prodavač obuvi
Bydliště: Praha
Záliby: Hudba, filmy, hokej.
Proč jdu do Vily:
Životní zkušenost.
Znamení zvěrokruhu:
Rak
Film:
Lví srdce
Herec/herečka:
Bolek Polívka, Simona Krainová
Zpěvák/zpěvačka:
Lucie Bílá, Lionel Richie
Hudební skupina:
Kabát
Jídlo:
pizza
Kuchyně:
italská
Vlastníte nějaké zvíře?/oblíbené zvíře:
ne / německý ovčák
Nejlepší den vašeho života:
Když jsem přišel o panictví.
Nápoj/drink:
rajčatový džus
a nakonec jeho fotky:
on snad neumí nic jiného než se přitrouble šklebit:D
aby si nám Dominičku náhodou něco nezanedbal!!:))
tak z téhle fotky jsem se smála celé odpoledne:D také sexy střevo:D :Dmimochodem kterému lezou žebra:D
nj ryba na suchu:D:D:D
no řekněte není fakt sexy?:DDDD

1.den ve škole

3. září 2007 v 11:23 | Finy |  *-*moje písmenka*-*
No tak je to tady..první den ve škole jsem možná úspěšně možná neůspěšně zvládla..každopádně i když v Bravo Girl! psali že je OUT mít depku ze školy já si nemůžu pomoct..ať jsem OUT ale mě prostě to že každý den budu vstávat,učit se a stresovat hlava nebere..ale mohla bych to brát taky z té lepší stránky že budu mít konečně nějaký zápřah a nebudu doma válet šunky nebo se jít tak maximálně procházet po šopáči..( pro neznalce šopáč = shoping park )no takže můžu být ráda..ale nejsem:)) bude mi asi nějakou dobu dost chybět vstávání v jedenáct,ponocování do 12 ale doufám že si časem zvyknu..SNAD!!URČITĚ!!:))) už mi z toho váážně dost silně hrabe a tak raději budu myslet na něco jiného než na zasranou blbou školu...tak ŠKOLE ZDAR!!( o ne to se tak těžko psalo!!!:D )

Finy

Video za 11.neupozorňovacíb leskovku

1. září 2007 v 19:56 | Finy |  !! bleskovky !!
Táák a máme tady zase změnu...udělala jsem vám sice diplomky ale ty jsme dala do videa..tak tady to máte..jelikož jsme se vás opět neptala co chcete na diplomky tak jsme udělala tématiku léto a nemyslete na to že už za jeden den je škola ale UŽIJTE SI TEN DEN!!!
omluva: Nikča alias Nikišek má dva diplomky protože jsme si nevšimla že je to ona jen napsala pod jinou přezdívkou komík:)) tak sorry

doufám že budete aspoň trošičku spokojeni:)) papa