Prosinec 2008

HNY <3

30. prosince 2008 v 16:08 | Finuška..<3 |  *-*moje písmenka*-*

Chtěla bych vám popřát Šťastný Nový rok:) Nejraději bych napsala jen tuhle větu a konec šmitec..ale to jednoduše nejde ..
Tenhle rok jsem toho prožila moc.. a ještě jednou moc..Zažila jsem první neštastnou lásku...štastnou lásku..hodně toho bylo.. a v dalším roce bude...další rok už budu na nové škole..všechno bude náročnější..zbavím se svých ,,bezstarostných mladých let´´ .. nevím co k tomu víc říct..snad jen ..mějte se nádherně:) užijte si Silvestra.. a .. doufejme společně že vaše,moje .. štěstí zůstane i po další rok..
Miluju nebo mám ráda.. a je to opětováno..děkuju Tobě:-* a vám všem .. miluju vás..

Finuška <3 

šup šup....:)

15. prosince 2008 v 20:20 | Finuška..<3 |  *-*moje písmenka*-*
A jsou tady Vánoce :) teda ještě né oficiálně .. ale pro mě už jsou :).. nejkrásnější Vánoce ,jaké si můžu přát :) Kromě skvělých známek mám teď všechno co chci :) lásku,přátelé,klídek doma,peníze...:Dje to sobecké,ale i tyhle věčné papíry vám zvednou náladu
Je fajn a nezvyklé, jít si každý týden jen tak nakupovat ze zásob z patnáctin :) .. já jen doufám,že tohle období přetrvá alespoň do konce roku a chvíli po něm ať správně vykročím :) nedávám tomu dlouhé trvání,to bych nebyla já - smolařka - :D .. ale nemyslím na budoucnost,užívám si přítomnost :) to,že je teď všechno fajn, za chvíli jsou Vánoční prázdniny a já budu snad s nejůžasnějším klukem pod sluncem Ještě nakoupit vánoční dárky a mám po starostech A co vy ? jak trávíte poslední dny ve škole roku 2008 ? :) .. no vidíte to .. rok 2008.. zlomový v mém životě .. bylo to krásné .. ale co bylo to bylo .. už se pomalu ale jistě odpoutávám od všech těch vzpomínek,Honzy..občas si sice zastesknu,ale to k životu patří...

Mějte se krásně,až překrásně :) ...

Finy <3

Sněží.. jakou barvu na sebe?:)

5. prosince 2008 v 23:28 | Finuška..<3 |  fešné hadry..
Hlásím se po dlouhé době :) Zima je tu v plné polní:) a s ní taky jedno z nejhezčejšíích období za poslední dobu :) nebudu tady všecko rozvádět.. jen,že je mi fájn :) nakoupila jsem si nějaké ty hadříky z peněz na patnáctiny :P .. láska se určitým způsobem rozvíjí..ale nic nechci zakřiknout :).. a škola ? neřeším,ale není to teď nějaká hrůza.. přijde :D.. No a jestli ste vysbírali taky nějaké ty money.. :P tak dávám typy , v jaké barvě si co koupit :P:)


Tyhle barvy vás v zimě rozzáří


Sice to za okny už nějaký ten pátek tak nevypadá, ale zima k nám dorazí až 22. prosince.
5. prosince 2008
Barvy, které do našich šatníků vtrhly na podzim, v něm naštěstí zůstanou i v zimě. A tak se možná stane, že ulice letos nebudou tak šedivé a nudné.

Fialová
Letošním hitem chladných měsíců je bez debat fialová. A to od lila odstínů až k temně černofialové. Světlé odstíny vám dodají šťávu, ty tmavší jsou zase nebezpečně sexy. Výrobci masových značek za módními návrháři nezaostali a tak jsou obchody trendy fialové plné.V Humanicu seženete skvělé kotníčkové boty v tmavě fialové, u Bati zase hledejte vysoké disko kozačky v zářivě cyklámenové. Kenvelo je plné fialovošedé kombinace, která vypadá úžasně. V Terranově zase seženete krásný flaušový kabát, jak jinak než ve fialové.

Žlutá
Jasná sytá žlutá je dalších hitem podzimu a zimy. Krásně kontrastuje s již zmíněnou fialovou. Výsledkem takové kombinace je lehce extravagantní outfit ale stoprocentně trendy.Zkuste se mrknout do Reserved, kde mají štosy oblečení ve fialové a žluté. Umírněnější okrová z vás rázem vykouzlí lady, zkuste třeba úzkou sukní z C&A nebo svetřík s rolákem.

Hnědá
Hnědá letos trochu vytlačuje černou, alespoň co se doplňků týče. Hnědé kozačky z kvalitní kůže jsou nadčasovým kouskem, který uplatníte několik let. K hnědým botám nezapomeňte vždy doladit i kabelku. Nejlepší je samozřejmě ta ze stejného materiálu a ve stejné barvě, rozhodně zapomeňte na černou - tato kombinace vypadá lacině.Modrá
Ta letošní je jasná, pleti dopřeje vyniknout a prozáří oči. Sluší jak brunetkám, tak i blondýnkám. Sofistikovaný model vykouzlíte s pomocí námořnické modři. Mrkněte se do Promodu, kde pár krásných kousků určitě objevíte.


Tak se mějte fanfárově sněženky :):-* .. Finuška .. <3