Duben 2009

Free .. =P

30. dubna 2009 v 21:57 | Finuška..<3 |  *-*moje písmenka*-*


Jsem free,slyšíte? =D přijata na Tigridka,štastně zamilovaná a celkem srovnaná do latě ..
Není to ideální,ale nemám si na co stěžovat =P před rokem jsem psala článek se slzama v očích .. třeba .. =)
Odjezd do Francie .. tak šíleně dávno,až se mi tomu nechce věřit .. Celý jeden rok už uběhl.. a stalo se to,čeho jsem se nejvíc obávala,ale nejvíc to chtěla.. dostala jsem se na Tigrida a tři roky budu trávit na školních chodbách spolu s ním .. neskutečná představa? budu to muset překousnout
Že budu toho kluka,o kterém jste minulý rok četli všechny ty předlouhé články,potkávat OPĚT každý den .. =(
Noo a zítra PRVNÍ MÁJ LÁSKY ČAS poprvý neuschnu =P .. je to hrozně divný,že ze mě opadl všechen ten stres z přijmaček..že jsem se dostala na tu školu,na kterou jsem chtěla =) .. má to i zápory jako hromada učení,ON a podobně ... ale tím se ted nezatěžuji a užívám ( nebo spíš přežívám ) si zbytek roku na základce a broučka .. At už se v mé mysli toho změnilo hodně,tak jen jemu děkuji za ty nejnádhernější chvíle,které s ním zažívám za našeho oblíbeného smajlika =D=D , za hromadu bláznivin ,válení sudů po posteli a SADOO MASOO =D=D tolik toho je děkuju taky všem kteří mě drží tam,kde jsem =* No moc mi to nepíše,tak končina =D
.. mějte se

Tak trochu aktuálně ..?

9. dubna 2009 v 22:17 | Finuška..<3 |  *-*moje písmenka*-*

Úplně aktuálně je mi hrozně .. hádka s rodiči,nepochopení .. ale když svou nynější náladu hodím za hlavu,můžu povídat jak se mám skvěle .. Prožívám to nejnádhernější období za svůj život a i když tohle období někdy skončí a já se z toho budu dlouho dostávat,budu vědět,že to stálo za to .. =) Protože když u sebe máte někoho koho milujete a on miluje vás,je vše nádherné i se všemi problémy,které na vás číhají na každým kroku .. =) Život je TAK nevyspitatelný vám řeknu .. před rokem jsem s ním byla v čajce,říkala si,že je fajn kluk .. a teď je to moje druhá polovina srdce ..
Zabral si u mě obrovské místo,které až ho opustí,zůstane po dlouhou dobu prázdné ..
Netušila jsem jak velký rozdíl je mezi dvěmi slovy ( jinak pěti samozřejmě =D ) : MILOVAT a MILOVAT A BÝT MILOVÁNA .. a ještě od někoho takového .. od Brouka Pytlíka co všechno ví a všechno zná .. od mého fotbalisty .. od mého broučka,melounka,modelky,prdelky,magora .. všechny tyhle šílenosti co jsme spolu zažili válení sudů na posteli,šílené mrznutí před Štědrým dnem na lavičkách,náš ajskorep,Ko místo Co =D , hey schatje <3 a tak dál .. =) Dal mi toho moc .. naučil mě brát život takový,jaký je a mít se pořád jak ? PECKA =D .. naučil mě milovat .. taky odčítat =D .. naučil mě čekat,bojovat .. aa hlavně DÍKY NĚMU JSEM DOOPRAVDY ŠŤASTNÁ .. !
A né málo .. =)

Jinak trochu stresy z příjmaček .. ale nějak to dopadne .. snažim se na to nemyslet =/ .. a když je venku ták nádherně ..

A taky .. neseru na vás .. chodim tady =) .. sepisuju jeden obrovský článek ,který mi někdy k něčemu bude .. aa blog mi toho hodně dal,takže se ho jen tak nevzdám .. =)

Mějte se zlatíčka ..